Місячний Календар На Грудень 2023 Як На Нас Вплинуть Повня Й Молодик- Афіша Bigmirnet

З цієї причини астрологи не рекомендують укладати цього дня ні шлюбні, ні економічні союзи. Місячний календар весіль допоможе не помилитися з найважливішою https://www.depo.ua/ukr/money/visoki-vigrashi-dlya-kozhnogo-202308161451246 подією, коли супутника життя ви вже обрали. Вибір супутника життя настільки важливий крок, що дрібниць у ньому просто не може бути за замовчуванням.

  • Яскраве сонце, в променях якого переливається сніг, говорить про матеріальне благополуччя.
  • Роботи в полях і городах закінчувалися, урожай був зібраний і наставав час для урочистостей.
  • Але, як відомо, якщо пара пройде через все разом, рука об руку – тим самим зміцнить свої відносини і розпалить нову іскру любові.
  • Травень порадує нас потеплінням – буде відчуття, що світ стає красивішим.

Свиня – тварина ще й плідна, тому варто незабаром після укладання шлюбу чекати на поповнення в сімействі. Варто зазначити, що навіть найкрасивіша дата не стане вдалою, якщо у цей день за іншими джерелами недостатньо розкрито енергетичні канали. Ви можете вірити в це чи не вірити, але є альтернативні джерела, за якими рекомендується звіряти благополучні дні для одруження. Фахівці в різних галузях підготували свої поради та назвали дати, які найбільше підходять для урочистостей.

Романтичні Дати Весілля Та Свята, Які Сприяють Миру Та Злагоді В Родині

Астрологи та китайський гороскоп вважають першу половину січня невдалою для одруження. Православний календар теж не рекомендує робити це до Різдва. Місячний цикл триває 28 днів, і якщо ви думаєте, що небесне світило не впливає на нас, то згадайте про припливи та відливи. Його тяжіння впливає і на самопочуття та енергетику кожної людини. Брати шлюб на Повню за прикметами вважається поганою датою, тому що такий союз швидше за все закінчиться розлученням. “Наше весілля, мені здається, має бути дуже інтимне. Якась така лісова історія, відкритий простір, дерева, ліхтарики”, — зазначила Заріцька.

Тому якщо тебе теж цікавлять вдалі періоди для одруження, прислухайся до порад нашого експерта — таролога Саони Меришан. Забігаючи наперед, зазначимо, що цього року таких дат багато, оскільки символ року — Чорний Водяний Кролик (Кіт). Це звірятко відрізняється своєю сімейністю та прагненням до затишку.

Тест: Виберіть Пташку І Дізнайтеся Про Одну З Ваших Найбільших Прихованих Якостей

Мода є практично на все, і соціальні мережі – не виняток! Багато хто пам’ятає епоху Instagram з ідеальними фото і фільтрами, Pinterest з великою кількістю чудових ідей … Ці сервіси і далі користуються популярністю, але цілком очевидним стає те, що головним законодавцем моди в 2023 році буде саме Тік Ток.

Вибір риб – це three та 7, а також 11 та 13, а ще добре підійдуть 17 та 27. Водолії можуть вибрати будь-яку дату, якщо в ній є 3, 7 та 9. У середині літа свято можна планувати з 15-го по 24-е число. Молодий Місяць, що росте, найбільше благоволіє щасливому і тривалому спільному життю. 7 грудня 2023 – четвер, День Катерини Санниці (раніше їй поклонялися дівчата, які хотіли вдало вийти заміж). eight липня 2023 року – субота, відзначається День сім’ї, кохання та вірності.

Одружитися у серпні варто у зростаючий Місяць, щоб у сім’ї прибувало грошей і любові. Весілля в серпні в піст не грають, щоб Вищі Сили не відвернулися. У липні нареченій перед весіллям треба виплакати горе, щоб в заміжжі сліз не лити.